Advanced Search
Your search results

Biuro obrotu nieruchomościami „Zacisze” – nasza wiedza i doświadczenie do Państwa dyspozycji!

Twój dom może ci zastąpić cały świat.
Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu.

Blaise Pascal

Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Nasze biuro istnieje na rynku już od 1990 roku, a my możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki niemu oraz wiedzy o rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Współpracujemy ze sprawdzonymi rzeczoznawcami, biurami notarialnymi i bankami udzielającymi kredytów mieszkaniowych.

Pomoc prawna w zasięgu ręki

Właścicielem biura obrotu nieruchomościami „Zacisze” jest Grzegorz Skoneczny, który ukończył kurs kwalifikacyjny dla pośredników wydany przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, otrzymał przy tym certyfikat zawodowy. Uzyskaliśmy również licencję, którą nadała Polska Federacja Rynku Nieruchomości (Klaudyna Skoneczna numer licencji 24248 i Adrian Skoneczny 24242).

Posiadamy wiedzę i umiejętności, dlatego zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną realizowanych transakcji. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Nawet jeśli wśród naszych propozycji nie znajdą Państwo takiej, która wydaje się nie spełniać oczekiwań, jesteśmy do usług – pomożemy znaleźć lokum dla najbardziej wymagających i sprzedać każdą nieruchomość.

Dlaczego warto wybrać Biuro obrotu nieruchomościami „Zacisze”?

  • Znajdziemy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb, oszczędzając Państwu dużo czasu.
  • Wiemy, że szukanie wymarzonego M jest czasochłonne, dlatego to my dopasowujemy swoje godziny pracy do Państwa możliwości – jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu!
  • Oddajemy do dyspozycji nasze doświadczenie na rynku nieruchomości, wiedzę, obiektywne spojrzenie, fachowe doradztwo.
  • Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną.
  • Jako licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych transakcji.
  • Pomagamy otrzymać kredyt.
  • Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi geodetami, architektami, notariuszami i rzeczoznawcami z Warszawy.

Płatności

Przyjmujemy formy płatności gotówką i przelewem.

Przy zawieraniu umowy przedwstępnej prosimy o uiszczenie zaliczki, która wynosi 10%.

W „Zaciszu” oferujemy Państwu naszą wiedzę prawniczą i ponad 30-letnie doświadczenie. Zachęcamy do poznania naszych usług.

Compare Listings