Your search results

Home staging, czyli jak zrobić lepsze wrażenie

Opublikowany przez admin na 17.08.2015
| 0

Home staging jest coraz powszechniejszą usługą, którą prowadzą biura nieruchomości. Polega na przygotowaniu domu, mieszkania, biura do sprzedaży lub wynajmu. Ponieważ rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija, dlatego wymagany jest coraz wyższy poziom ofert.

Jeśli mają Państwo nieruchomość i zastanawiają się, czemu niełatwo ją sprzedać – bardzo możliwe, że potrzebują Państwo porady z naszej strony. Często właściciel nie dostrzega mankamentów w swoim mieszkaniu lub biurze, do których zdążył się przez lata przyzwyczaić. Często to, co było jego ukochanym miejscem czy ozdobą, nie zachwyci potencjalnych nabywców. Znając sztukę home stagingu, wiemy, co przykuwa wzrok, co pozwala ukryć mankamenty, co warto zmienić w lokalu, by intrygował i interesował nabywców.

Czasem kluczem do sukcesu są po prostu dobrze wykonane zdjęcia dołączone do ofert oraz porządek w lokalu, który chcemy sprzedać.

Właśnie w ten sposób możemy Państwu pomóc i wskazać, w jaki sposób można dodać atrakcyjności danej nieruchomości. Celem home stagingu jest doprowadzenie do najkorzystniejszej dla Państwa transakcji. A to się zawsze opłaca.