click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search
Your search results

Home staging, czyli jak zrobić lepsze wrażenie

Posted by admin on 17.08.2015
0

Home staging jest coraz powszechniejszą usługą, którą prowadzą biura nieruchomości. Polega na przygotowaniu domu, mieszkania, biura do sprzedaży lub wynajmu. Ponieważ rynek nieruchomości dynamicznie się rozwija, dlatego wymagany jest coraz wyższy poziom ofert.

Jeśli mają Państwo nieruchomość i zastanawiają się, czemu niełatwo ją sprzedać – bardzo możliwe, że potrzebują Państwo porady z naszej strony. Często właściciel nie dostrzega mankamentów w swoim mieszkaniu lub biurze, do których zdążył się przez lata przyzwyczaić. Często to, co było jego ukochanym miejscem czy ozdobą, nie zachwyci potencjalnych nabywców. Znając sztukę home stagingu, wiemy, co przykuwa wzrok, co pozwala ukryć mankamenty, co warto zmienić w lokalu, by intrygował i interesował nabywców.

Czasem kluczem do sukcesu są po prostu dobrze wykonane zdjęcia dołączone do ofert oraz porządek w lokalu, który chcemy sprzedać.

Właśnie w ten sposób możemy Państwu pomóc i wskazać, w jaki sposób można dodać atrakcyjności danej nieruchomości. Celem home stagingu jest doprowadzenie do najkorzystniejszej dla Państwa transakcji. A to się zawsze opłaca.

Compare Listings